Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

Szuflada 15 - Chorzów

Ocena: Brak ocen

Informacje o klubie

NazwaSzuflada 15
AdresWolności 15
Kontakt tel.+48 32 771 94 35
Strona wwwhttp://www.szuflada15.pl/
E-mail kontakt@szuflada15.pl
GastronomiaKuchnia europejska,meksykańska i włoska


"Tak więc restauracji przybywa i na szczęście nowi restauratorzy przykładają do swych świątyń coraz większą wagę: od architektury, przez wystrój, aż do kuchni. Tak się ma rzecz z lokalem w Chorzowie. W Restauracji i Klubie Muzycznym "Szuflada 15" architektura wnętrza jest powalająca! Lokal ma dwa poziomy, z których każdy przykuwa uwagę. Na dolnym spora przestrzeń z barem i sufitem z widoczną instalacją wentylacyjną. Dookoła stoły na podwyższeniu i w jednym końcu sali spora scena muzyczna. Potem krętymi schodkami na górę, a tam kolejny bar w mniejszym klubowym pomieszczeniu i taras na dachu, z którego mało co widać, ale za to klimat jest niepowtarzalny. Od razu przypomina się Karlson z dachu ze śmigiełkiem na czapce. Do tego wystające ze ścian, na wpół otwarte szare szuflady i macie mniej więcej obraz całości. Innymi słowy: lokal został wymuskany do ostatniego szczegółu. (...)"

Klub mieści do 150 osób na 2 kondygnacjach (osobna salka bankietowa na 35 osób) + taras na dachu.

Muzyka w klubie - jazz, chill out, downtempo, ambient i blues (jesteśmy pierwszym klubem rekomendowanym przez Polskie Stowarzyszenie Blues'owe) + koncerty na żywo (najczęściej w czwartki).

Pyszne jedzonko - kuchnia europejska, meksykańska i włoska.
Prowadzimy również imprezy okolicznościowe oraz catering.

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieKomentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję